EC Dil Okulun Oxford Lokasyonu

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin tercihlerinde üst sıralarda yer alan, Avrupa'nın en eski üniversite şehirlerinden biri olan Oxford, köklü tarihi ve canlı öğrenci hayatı ile İngilizce öğrenmek için harika bir lokasyondur.

EC English Dil Okulu dünya çapında 20’den fazla okuluyla her yaştan ve milletten öğrenciye kurulduğu ilk günden beri kaliteli bir eğitim vermektedir. STM Star Chain School Ödülleri’ne verilmeye başlandığı tarihten itibaren her yıl aday gösterilmiş ve 2011 yılında Prestij, 2009 ve 2010 yıllarında ise Star Innovation ödülüne layık görülmüştür.  EC English Oxford lokasyonu, dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi ve Oxford şehir merkezine yürüyerek birkaç dakika uzaklıktadır. Tarihi binasında, modern teknolojilerle eğitim veren EC English Oxford’da 15 adet teknolojik donanımlı sınıf, kütüphane, 17 bilgisayarlı multimedya odası, öğrenci dinlenme odası, ücretsiz kablosuz internet ve bireysel çalışma sınıfı bulunmaktadır.

Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Bire Bir İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav hazırlık Kursları EC English Oxford’un öğrencilerine sunduğu programlardan birkaçıdır. Bu programların içeriğinden biraz bahsedecek olursak; Genel İngilizce eğitiminde amaç öğrencinin okuma, yazma, konuşma ve dinleme konularında İngilizce yeterliliğine sahip olmasıdır ve haftada 20 derstir. Yarı -Yoğun İngilizce Kursu haftada 24 ders, Yoğun İngilizce Kursu ise haftada 30 derstir ve içerikleri genel İngilizce programlarıyla aynıdır. Ders sayısının fazla olduğu bu programlarda daha kısa sürede ilerleme kat etmek hedeflenmektedir. Bire Bir Özel Dersler haftada 20, 30, 40, 50 ders olarak öğrenci tercihine göre en az 1 hafta süreyle verilmektedir. Akademik yıl kursları ise uzun süre eğitim almak isteyen kişiler için haftada 20, 25 ve 30 ders olarak verilir ve kısa dönem program ile aynı müfredatta işlenir. Ücretleri 24 hafta ve üzeri giden öğrenciler için hesaplandığından, kısa dönem öğrencilerin kurs fiyatlarına göre daha ekonomiktir.

EC Oxford öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunmaktadır.  Öğrenciler yurtta tek kişilik veya paylaşımlı odalarda, aile yanında ise tek kişilik odalarda kalabilirler. Her iki konaklama da EC Oxford ekibi tarafından öğrencilerin maksimum rahatlığı ve güvenliği sağlanacak şekilde ayarlanmaktadır.

Sizler de dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi öğrencileriyle iç içe olmak ve ödüllü bir dil okulunda İngilizce eğitimi almak istiyorsanız Academy Universal Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN