Elif Demirci

‘Dil eğitimim için bana tavsiye edilen Academy Universal’ı seçtim ve Selcan Hanım ile tanıştım. Gerçekten çok ilgiliydi. Çok heyecanlıydım ve endişeliydim bu yüzden her şeyi ince ayrıntısına kadar anlatıp benim sorularıma cevap verdi. Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.  Kendimi son derece rahat ve güvende hissettim her süreçte.

Aklımda birkaç tane dil okulu vardı ama sonra EC Cambridge‘de karar kıldım. Okulumu sevdim. İlk başta birkaç problem yaşadım ama sonra düzeldi. Burası harika bir şehir. Çünkü Cambridge hem öğrenci şehri olduğu için sakin hem de lokasyon olarak çok iyi yerde hafta sonları çok rahat Londra’ya gidip geliyorum. Aile yanını tercih ettim çünkü dilin aile yanında daha rahat gelişebileceğini düşündüm. İyi ki de öyle yapmışım ailem gerçekten çok iyi insanlar benimle iyi ilgileniyorlar.  Okuluma şu an da otobüsle gidip geliyorum ulaşım çok rahat. Ama bisiklet kiralamayı düşünüyorum çünkü bazen otobüs saatlerinde sıkıntılar olabiliyor. Cambridge’de bisiklet kullanımı çok yaygın. 7’den 70’e herkes bisiklet kullanıyor çünkü çok rahat oluyor.

3 haftadır buradayım ve iyi ki gelmişim diyorum. Hayatımda yaşadığım inanılmaz deneyimlerden biri. Hem İngilizce hem de sosyal anlamda hayatıma çok şey kattığını düşüyorum. Gitmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Academy Universal’a ve Selcan Hanım’a tekrar teşekkürler.’

https://www.instagram.com/p/BluhEAvBany/?taken-by=academyuniversalcom​

 

 

 

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN