Embassy English Dil Okulunun Brighton Lokasyonu

Embassy English; İngiltere, Amerika, Yeni Zelanda ve Avustralya’da dil eğitimi ve sertifika programları veren dünyanın en prestijli dil okullarından biridir. 2007 yılında yeniden restore edilen ve artık daha modern bir binada eğitim veren Embassy English, Brighton’daki en iyi dil okullarının başında gelmektedir. Şehrin merkezindeki ana tren istasyonunun yanındaki okul, sahile, alışveriş merkezlerine, kafe ve restoranlara yürüme mesafesindedir. Akıllı tahtaların her sınıfta kullanıldığı, eğitim kalitesinin üst düzeyde olduğu bu dil kursunda alabileceğiniz eğitimler, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık kursları olarak sıralanabilir. Sınıfların mevcudu maksimum 15 kişidir.

Aile yanı konaklama seçeneğinin yanı sıra modern ve şık dizayn edilmiş yurtları da Embassy English Brigthon’da dil eğitimi almak isteyenler için önemli tercih sebeplerindendir. Unutmamak gerekir ki bu şık ve modern yurtlarda konaklamak isteyen birçok öğrenci olduğundan özellikle yaz döneminde müsait yer bulmak zor olmaktadır. Bu yüzden yurtlarda kalmak isteyen öğrencilerin öncelikle eğitim danışmanlarımızdan yurt uygunluk durumunu öğrenmelerini ve ona göre hareket etmelerini önermekteyiz.

Embassy English’in Brighton’daki kursu sahile yürüme mesafesindedir. Böylece öğrenciler eğitimi, tatili, huzuru ve eğlenceyi aynı anda deneyimleme fırsatı yakalamaktadırlar. Bunlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık gibi kurslardır. Dil eğitiminin yanı sıra ders sonrası denize girmek, sahilde güneşlenmek, müzeleri ziyaret etmek, yürüyüş ve spor yapmak gibi sosyalleşebileceğiniz pek çok aktiviteye de Embassy English ile ulaşmış olacaksınız.

Embassy English’le ilgili daha fazla bilgi almak için Academy Universal’ın eğitim danışmanlarını arayabilir, kafanıza takılan tüm konular için kendilerinden destek alabilirsiniz.

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN