Hakkımızda

Academy Universal Yurtdışı Eğitim olarak dünyanın pek çok noktasında anlaşmalı olduğumuz yüzlerce eğitim kurumu tarafından sunulan Dil Eğitimi, Lise, Üniversite, Master, MBA, Sertifika ve Staj programları ile yurtdışı eğitim sektöründe hizmet sunmaktayız.

Yurtdışı eğitim sektörünün rekabetçi yapısına inat, maddi kaygıdan önce öğrenci memnuniyetini esas alan danışmanlık politikamızı temel ilke olarak görmekteyiz. Eğitim ve kariyer gibi hayatlarının en önemli noktalarını bizimle birleştiren öğrencilerimizi doğru ve bilinçli yönlendirmek en önemli gayemizdir. Her biri alanında uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız, kayıt öncesinden eğitimlerini tamamlayıncaya kadar öğrencilerle birebir ilgilenmekte, eğitim süreçlerinin maksimum verimlilikte geçmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Academy Universal olarak iletişimin gücüne inanmakta ve öğrencilerimizle iletişim içerisinde olmaktan memnuniyet duymaktayız. Modern çağın bir gerekliliği olarak yüz yüze iletişimin yanı sıra birçok sosyal iletişim araçları üzerinden de diyalog kurabildiğimiz öğrencilerimizle tüm kayıt ve eğitim sürecini interaktif şekilde sürdürmekteyiz. Böylece olası sorunları anında giderebilme ve öğrenciyi doğru yer ve zamanda yönlendirebilme imkanına sahip olmaktayız.

Kariyer hedeflerine ulaşma noktasında arayış içerisinde olan tüm öğrencilere hitap edebilecek geniş bir vizyonla hareket eden firmamıza yolunuz düşerse sizlerle tanışmaktan ve sıcak bir kahve içmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN