Kaplan International Dil Okulunun Manchester Lokasyonu

Sanayi devriminin başladığı şehir olan Manchester, günümüzde de bu özelliğini korumaktadır. Manchester United ve Manchester City gibi dünyanın önde gelen iki spor kulübüne ev sahipliği yapan şehir, spor tutkunu birçok insanı kendine çekmektedir.

Kaplan International Manchester merkezinde öğrencilere tamamı aydınlık ve ferah, modern imkanlarla donatılmış sınıflarda hizmet vermektedir. Ek olarak okulda, öğrencilerin ücretsiz kullanımına açık wifi hizmeti, bilgisayar laboratuvarı ve çalışma odaları bulunmaktadır. Kaplan International Manchester merkezinde Genel ve Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ve TOEFL-IELTS gibi sınava hazırlık eğitimleri vermektedir.

Haftalık olarak düzenlenen aktivite programları ile öğrencilerin farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olmaları ve derste öğrendiklerini pratiğe dökmeleri amaçlanır.

Manchester’da şehrin en merkezi noktalarından biri olan Portland Street’te yer alan okulun çevresinde öğrencilerin boş vakitlerini geçirebileceği birçok mağazası, kafe ve restoran bulunmaktadır.

Kaplan International Manchester öğrencilere aile yanında konaklama ve yurtta konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Kaplan International ve diğer okullar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen siz değerli öğrencilerimiz bizimle iletişime geçebilir ve tecrübeli danışmanlarımızdan indirim ve fırsatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
 

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN