Rıza Bozdağ

Merhaba, Ben Rıza BOZDAG. Yurtdışında dil eğitimi almaya aylar önce karar vermiş olmama rağmen ne yapacağım konusunda kafam oldukça karışıktı. Aylarca Oktay Abi ile hangi ülke, hangi şehir, hangi okul olsun diye düşünüp değerlendirirken Kanada’nın Toronto şehrinde karar verdik.  28 Haftalık yoğun kurs programı için Toronto’da yer alan LSI International dil okuluna kayıt oldum.

Şimdi sizlere Toronto’da kaldığım ilk 3 hafta süresince yaşadıklarımı ve izlenimlerimi paylaşmak istiyorum:

Okul eğitim bakımından gerçekten çok başarılı aynı zamanda iyi ve nitelikli bir eğitim kadrosuna sahip. Hocalarımız anlamadığımız yerde birebir ilgileniyorlar, aynı şekilde arkadaş ortamımızda da kaliteli insanlar bulunmakta. Metro istasyona 10 dakikalık yürüyüş mesafede bulunan LSI International, ulaşım konusunda oldukça merkezi bir noktadadır. Bu yüzden geldiğimden beri ulaşım anlamında hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Sizlere bu aktardıklarım 10 satır belki ama Oktay Abi ile uzun zaman geçirdik, abi kardeş olduk. Benimle bu kadar ilgilendiğin için çok teşekkür ederim Oktay Abi. Academy Universal bünyesinde çalışan tüm danışmanlara ayrıca teşekkür ederim. Toronto’dan sevgiler :)

https://www.instagram.com/p/Bffb_n_lhhp/?hl=ml&taken-by=academyuniversalcom​

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN