Safiye Tak

 

Herkese merhaba,

Ben 4 haftalık dil eğitimi için Malta LSC Dil Okuluna geldim. Malta gerçekten harika bir ülke, Valette inanılmaz güzellikte bir şehir. Özellikle estetik ve mimari açıdan oldukça büyüleyici. Eğer Malta’ya dil eğitimi için gelecekseniz kesinlikle benim yaptığım gibi 1 ay için gelmeyin. İmkanınız varsa daha uzun süre için gelmeye çalışın. Çünkü buraya geldikten sonra her gün biraz daha ilerlemeye başladığınızı göreceksiniz.

Malta’ya geldiğim ilk gün okulu bulmakta çok zorlandım. Navigasyondan kaynaklı olarak adresi bulmakta epey zorlandım ama eğitim danışmanım Selcan Hanım bana çok yardımcı oldu. Kendisi İstanbul’dan arayarak bana tek tek adresi anlattı. Harita göndererek, konum atarak ve harita üzerinde çizimler yaparak okulun adresini tarif etti. Selcan Hanım gerçekten harika birisi, kendisine tekrar teşekkür ederim.

Kaldığım yurdun öğrenci yurdu olması benim için çok güzel bir avantaj oldu. Bu sayede anadili İngilizce olan çok sayıda yabancı öğrenci ile tanışmış oldum. Burada olmak benim için harika bir deneyim. Malta’ya gelmemde vize ve kayıt sürecimden başlayarak her aşamada yanımda olan Selcan Hanım’a ve Academy Universal’a çok teşekkür ederim. Malta’dan sevgiler

https://www.instagram.com/p/BiwFM9WAmuy/?hl=ml&taken-by=academyuniversalcom​

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN