Yurtdışında Master

Eğitim ve iş alanındaki yığılmalar, bireylerin birbirlerinden daha donanımlı, daha eğitimli hatta daha nitelikli olmasını gerekli kılmaktadır. Bu sebeple son yıllarda yüksek lisans yapan üniversite mezunu kişi sayısında artış gözlemlenmektedir. Değişen eğitim sistemi kafaları allak bullak ederken, sizleri en üretken çağınızda karamsarlığa ve umutsuzluğa sürüklemektedir. Üniversite eğitiminin ardından başlayacağınız iş ve kariyer hayatınız ise sizden sahip olmadığınız bir dünya nitelik ve donanım bekleyecektir. En az iki tane yabancı dil, yeni mezun olmanıza karşın mesleki tecrübe, mesleğiniz ile alakalı sertifika ve belgeler….

Doğru tercih edilmiş nitelikli bir üniversitede yüksek lisans eğitimi, hayatınızın tüm geri kalan kısmını şekillendirip sizlerin geleceğini tayin etmektedir. Yapacağınız işte alacağınız haz, kazanacağınız maaş, hayat standartlarınız, kültürel donanımınız ve yapacağınız daha birçok tercih…Başarılı, donanımlı, bilgili ve kültürlü olmak, nitelikli bir üniversitede kaliteli eğitimi almak ve kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanmak her gencin hayalidir. Peki bunları yaparken yeni bir dil ve kültür de öğrenme şansınız var deseydik tepkiniz ne olurdu?

Yüksek lisans eğitimi, üniversite eğitiminin devamı niteliğinde olsa da, üniversite eğitiminin dışında kişileri iş dünyasına hazırlayan programlardır. Bugünkü şartlarda değerlendirdiğimizde, sadece üniversite eğitimi donanımlı olmak konusunda oldukça yetersiz kalabilmektedir. Bu sebeple, yurtdışında tamamlayacağınız yüksek lisans eğitimi ile eğitimin dışında yabancı dil öğrenme şansı yakalayabilirsiniz. Hem iş hem de akademik başarı eğrinizi yükseltecek nitelikli bir yurtdışı yüksek lisans programı sizleri her alanda bir adım öne taşıyacak ve daha donanımlı olmanızı sağlayacaktır. Küresel dillerde, uygun fiyat ve yaşam koşulları ile tamamlayacağınız üniversite eğitimi sonrası sahip olacağınız diploma uluslararası geçerliliğe sahip olacak ve sizlere dilediğiniz bir çok ülkede çalışma imkanı sağlayacaktır.

Sanıldığının aksine ücretleri oldukça makul olan üniversiteler, eğitiminin dışında sizlere sınırsız sosyal ortam yaratmaktadır. Nitelikli akademik kadroları, geniş kampüs alanları, her türden kitaba erişebileceğiniz devasa kampüs kütüphaneleri ile her biri sizi hayata hazırlamaktadır.

YÖK tarafından tanınan ve denklik sağlanan bu üniversitelerde eğitim alıp, kariyer basamaklarını hızlı ve emin adımlarla tırmanmak istemez misiniz?

Yurtdışında Master yapmanızın avantajları:

  • Akademik olarak ilerlemeyi düşündüğünüz kariyer hayatınıza çok önemli bir katkı sağlamış olursunuz.
  • Sektörde mesleki olarak ilerlemeyi düşünüyorsanız eğer rakiplerinizden bir adım öne geçmiş olursunuz.
  • İngilizce seviyeniz ne olursa olsun en az 1 sene yapacağınız yüksek lisans eğitimi yabancı dil seviyenizi çok üst düzeye taşıyacaktır. Sektörün aranan CV’si sizde olacaktır.
  • Yüksek lisans eğitimi için seçmiş olduğunuz ülkeyi, yaşayarak ve deneyimleyerek keşfetme şansı yakalayacaksınız.
  • Hem farklı bir ülke görmenin büyüsü hem de almış olduğunuz yüksek lisans eğitiminin kalitesi neticesi ile daha geniş bir bakış açıcı ve hayat vizyonuna sahip olacaksınız.
  • Pratik yapıp geliştireceğiniz akademik İngilizce bilginiz ile hem meslekte hem de akademide çok rahat ilerleme şansı yakalarsınız.
  • Akademik unvan için gerekli olan İngilizce engeline takılmaktan kurtulmuş olursunuz.

Yurtdışında eğitim almanın en önde gelen kazanımlarından biri olan kendi işinizi kurma veya kendi işinizin temellerini atma fırsatını yakalayacaksınız. Sizler de bu deneyimlere ve donanımlara sahip olmak istiyorsanız, yüksek lisans eğitiminizi en kısa sürede yurtdışında tamamlamalısınız.

Telefonla ya da Bilgi İstek Formumuzu doldurarak alanında deneyimli danışmanlarımızla iletişime geçip bütün detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN