Alperen Kurşun

 

Merhabalar ben Alperen Kurşun

Yurtdışında dil kursu arayışına Mayıs 2018 sonunda başladım ve Academy Universal’ı internet üzerinden buldum. Birkaç farklı acente ile iletişime geçtikten sonra gerek uygun fiyatları gerekse Selcan Hanım’ın cana yakın ve gerçekten ilgili olması sebebi ile Academy Universal’ı tercih ettim.

Kurs için Roma’yı tercih ettim ve öğrenmek istediğim dil İtalyancaydı. 10 Haziran günü Roma’ya geldim. Burada 3 odalı bir apartman dairesinde kaldım. Gerek evin düzenli olarak temizlenmesi gerekse ev arkadaşlarımla olan iletişimim beni konaklama acısından oldukça tatmin etti.

Kurs olarak ise Roma’nın en merkezi yerinde Leonardo Da Vinci dil okulunda dersler aldım. Zaten İtalyanca önceden temelim olan bir dil olduğu için zorlanmadım. Sayısız farklı milletten arkadaşlar edinmek harika bir tecrübe ve okul olarak da Leonardo Da Vinci’yi seveceğinize eminim.

Ayrıca ben hayatı boyunca ailesinden ayrı yasamamış bir insan olarak kendi başına yasamayı öğrenmenin de çok farklı bir tecrübe olduğunu söyleyebilirim. Eğer ailenizden ayrı kalmak gibi çekinceleriniz varsa hiç çekinmemelisiniz çünkü bu kendinizi geliştirmek için harika bir fırsat. Burada geçirdiğim 6 haftanın sonunda iyi ki gelmişim ve umarım ileride tekrar gelirim diyorum.

Son olarak da buradayken beni yalnız bırakmadığı ve sık sık arayarak benimle ilgilendiği için Selcan Hanım’a çok teşekkür ederim:))

Eğer yurtdışında dil kursu düşünceniz varsa, Academy Universal harika bir secim.

https://www.instagram.com/p/BlZ48YcBL3q/?hl=ml&taken-by=academyuniversalcom​

 

 

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN