Lokman Aktürk

 

Merhabalar ben Lokman,

İstanbul'da bir üniversitede Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaktayım. Herkesin bildiği gibi İngilizce hayatımızın olmazsa olmazları arasına yerleşti ve maalesef ki okullarda verilen İngilizce eğitimi bu noktada yetersiz kalıyor. Şayet yabancı bir dili çok iyi öğrenmek istiyorsanız o dili pratiğe dökmeniz gerekmektedir. Yurtdışı eğitim bu noktada devreye giriyor.

Evet ben bunun için Malta adasını seçtim. Bazı nedenlerden dolayı sadece 2 aylık bir eğitim alabildim Ancak şunu eklemeliyim Malta insana öyle güzel deneyimler katıyor ki kendi kabuğunuzdan tekrar çıkıyormuş gibi hissettiriyor insana. O kadar farklı kültürle (yemek,insan,yaşam stilleri vb) ve bir o kadar da farklı İngilizce aksanları ile karşılaşıyorsunuz ki  hem yeni bir dil hem de yeni kültürleri öğreniyorsunuz.

Bunların yanı sıra bu program benim ilk yurt dışı tecrübemdi ve araştırmalarım üzeri Academy Universal Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık şirketiyle çalışma kararı aldım. Özellikle vize işlemleri, okul kayıt işlemleri veya kalacağınız yer ile ilgili bir şikayetiniz olduğunda hemen olaylara müdahale edebiliyor ve sizi büyük dertlerden kurtarıyorlar. Doğru şirketle çalışmanın yanı sıra size vermiş oldukları ücretlerde önemli. Birçok şirket ekstra danışmanlık ücreti alırken, fazla fiyatlar çıkarırken Academy Universal diğer firmalara göre danışmanlık ücreti almadan ekonomik ve kaliteli okullar ayarlıyor. Bu noktada çok başarılı ve kaliteli bir danışmanlık şirketi. Ve iyi bir insana ayrı parantez açmak istiyorum. Bu süreçte benimle çok güzel ilgilenen, onu çok fazla sık boğaz etsem de bana katlanan, ufacık şikayetlerimde bile hemen çözümler bulan eğitim koçum ve danışmanım Selcan Bakkal'a ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmanız mümkün değil şayet kalırsanız bir ufak mesaj yetecektir gerisini Selcan hocaya bırakın

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN