İrlanda'da MBA

Özellikle başta Dublin olmak üzere birçok şehrinde bulunan üst düzey üniversitelerinde sunulan kaliteli MBA programları İrlanda’yı MBA eğitimi açısından önemli bir seçenek yapmaktadır. Yabancı öğrencileri İrlanda’da MBA programlarına yönlendiren diğer önemli bir neden ise MBA programlarının İrlanda’da 1 sene sürüyor olmasıdır.

Akademik ve iş hayatında zaman kaybetmeden nitelikli bir üniversitede MBA yapmak isteyen birçok birey İrlanda’ya yönelmektedir. Eğitim dilinin İngilizce olduğu MBA programları sonrasında alınan derece ile mezunlar, dünyanın önde gelen global firmalarında çalışma şansını yakalamaktadırlar.  Ayrıca, İrlanda Google, Facebook, Twitter gibi birçok global firmanın Avrupa temsilciliğine av sahipliği yapan bir ülkedir. İrlanda’da MBA eğitimi ile yanı başınızda olan bu firmalara başvurma imkanını da yakalamış olacaksınız.

İrlanda gibi büyüleyici bir ülkede yaşama ve kültürünü keşfetme fırsatı yerli yabancı birçok öğrencinin MBA eğitimi için İrlanda’yı seçmesinin diğer bir nedendir.

Siz de bu deneyimi yaşamak ister misiniz?

Telefonla ya da Bilgi İstek Formumuzu doldurarak alanında deneyimli danışmanlarımızla iletişime geçip bütün detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BİLGİ FORMU (Her Türlü Soru ve Öneriniz İçin Bize Ulaşın)
 
DİL OKULLARI
ÜNİVERSİTELER
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
OKUMADAN YURTDIŞINA GİTMEYİN

YURTDIŞI EĞİTİM HABERLERİ

ÜCRETSİZ BİLGİ İSTEYİN
WHATSAPP'TAN SORUN